Prekių grąžinimas

Gerbiami pirkėjai, tikslus prekės aprašymas leis nesunkiai išsirinkti labiausiai tinkamą vaikišką prekę, įvertinti jos sudėtį ir kokybę. Jūsų patogumui kiekvienos prekės aprašyme rasite lentelę su drabužių išmatavimais. Tačiau, jeigu vis tik prekė netiko, remdamiesi grąžinimo sąlygomis mes ją pakeisime arba priimsime atgal.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas mums apie tai raštu per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  1. Grąžinama Prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška Prekė);
  2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  4. Grąžinama Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  5. Pateiktas Prekės įsigijimo dokumentas;
  6. Negrąžinamos prekės, kurios buvo pirktos ne iš Pardavėjo arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos Prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba Prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.
  7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų Prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame skyriuje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. Pirkėjas yra atsakingas už Prekės vertę, sumažėjusią dėl veiksmų / veiksnių / aplinkybių, nebūtinų tam, kad būtų buvę galima nustatyti, koks yra Prekės pobūdis, savybės, komplektiškumas.
  8. Negrąžinamų arba prekiųkurių grąžinimas gali būti tenkinamas tik pardavėjui sutikussąrašą galite rasti 2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymo Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” 17 punkte.

……

parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus

Jūsų grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų kriterijų. Jei kriterijų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Jei kriterijų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 7 dienas nuo grąžinimo gavimo.

Siuntimo išlaidas

Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka klientas.

Jei grąžinama per klaidą atsiųsta prekė, siuntimo išlaidas apmoka „Farmastyle“.

Jei prekė yra grąžinama dėl prastos prekės kokybes – prekių grąžinimą apmoka „Farmastyle“.

Grąžinimo tvarka

1.  Grąžindami prekę turėsite užpildyti Farmastyle elektroninės parduotuvės Grąžinimo formą. Šią formą rasite  žemiau.
2.  Siuntą išsiųskite šiuo adresu:

UAB „RJMJ“,
Savanorių pt.221,  Vilnius
Tel.  +370 613 735 88

Apie prekių grąžinimą praneškite elektroniniu paštu info@farmastyle.lt, išsiuntę grąžinamą prekę (-es), praneškite mums siuntos kodą.