FARMASTYLE – PROFESIONALI KOSMETIKA INTERNETU

Kosmetinės priemonės turi didelę reikšmę žmogaus gyvenime. Turbūt jūs sutiksite su tuo, kad be jų šiais laikais sunkiai įsivaizduojamos net paprastos higieninės procedūros. Norint gi sukurti gražų madingą įvaizdį, kokybiškos kosmetikos naudojimas yra būtinas. Todėl rinktis kosmetines priemones reikia atidžiai – čia svarbi ir sudėtis, ir rezultatas, kurį žada priemonės gamintojai.

Farmavita – kokybiška priežiūra plaukams

Profesionalios kosmetikos parduotuvė „Farmastyle“ jau 10 metų specializuojasi plaukų priežiūros srityje. Mes buvome pirmieji Lietuvoje, kurie supažindino profesionalius meistrus ir jų klientus su garsiu italų gamintoju Farmavita plaukų priežiūros priemonėmis: šis prekės ženklas mėgstamas visame pasaulyje ir pelnė daugybę teigiamų atsiliepimų dėl savo puikios kokybės ir geros kainos santykio.

Farmavita laboratorija yra Italijoje, kur kruopščiai atliekami visi dermatologiniai pagamintų priemonių tyrimai. Tik po teigiamų rezultatų jos pasiekia savo klientus.

Farmavita prekės ženklas turi visas būtinas Jūsų grožiui arba darbui su klientais priemones: nuostabūs šampūnai ir kaukės, plaukų kondicionieriai, ampulės plaukams. Plaukų kremai ir geliai, pilingas galvos odai, rinkiniai cheminiam sušukavimui ir plaukų tiesinimui. Keratinas ir argano aliejus, o taip pat augaliniai plaukų dažai su turtinga spalvų palete.

kūno priežiūros priemonių šis prekės ženklas siūlo itin tyrą ir švarų Argano aliejų, kurio receptas perduodamas net nuo 1920 metų.

Visos Farmavita priemonės atitinka aukštos kokybės kosmetikos reikalavimus:

  • kruopščiai suderinta sudėtis, sauganti jūsų sveikatą
  • augaliniai komponentai
  • vitaminų kompleksai
  • maksimali apsauga nuo kenksmingo aplinkos poveikio, karšto oro ir UV spindulių
  • ilgalaikis efektas

Priemonės skirtos profesionaliam ir namų naudojimui. Didelis šių produktų privalumas – jų ekonomiškas naudojimas. Tad pasirinkę Farmavita kosmetines priemones jūs ne tik sutaupysite savo laiką, bet ir pinigus. Todėl tai – atsiperkanti investicija į jūsų grožį ir darbo kokybę.

GREITAI! – NAUJAS NAGŲ PRIEMONIŲ GAMINTOJAS

Farmastyle nuolat stengiasi atrasti tai, kas geriausia rinkoje ir žengia koja į koją su naujausiais moksliniais atradimais.  Visai greitai mes pristatysime naują liniją nagų priežiūrai.

Nuoširdžiai tikimės, kad ją teigiamai įvertins manikiūro ir pedikiūro specialistai, o taip pat visi, kurie mėgsta estetiką ir grožį.

MALONIAI JUS KVIEČIAME Į FARMASTYLE GROŽIO PASAULĮ!